Send us a scoop!

budget

GettyGetty
Jennie Garth Shares How Growing Up Her Family Ate On Only $12 A Week!
Jennie Garth shared in her new RetailMeNot blog today how her family grew up eating on only $12 a week! How did they feed a family of 8 for that price? "We grew much of our own food, and I …